Yardım

Transfer tarihinden en az 6 saat önce web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilir ve anında indirimlerden faydalanabilirsiniz veya Dilerseniz ofisimize gelebilir iletişim telefonlarımızdan bize ulaşarak da rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Havalimanına gidiyorsanız sizi rezervasyon esnasında belirtmiş olduğunuz duraklardan alacağız. Havalimanından geliyorsanız, havalimanında buluşma noktalarımız İç ve dış hatlar çıkışlarında ki kafelerdir detaylı bilgileri rezervasyon esansında sizlere sms ile bildiriyoruz.
Araçlarımız otoparkda beklemektedir. Genellikle personelimiz inişinizi takip ederek telefon ile sizinle iletişime geçer ve araca yönlendirir. Telefonunuzun kapalı olması, iletişim bilginizin yanlış olması ve size ulaşılamadığı taktirde aracımız hareket saatinde hareket etmek durumunda kalacaktır.
Sizi bekletmek istemeyiz ancak paylaşımlı transfer hizmetinde transfer saati birbirine yakın yolcular bir araya toplanarak ekonomik bir ulaşım sağlanmaktadır. Bu nedenle 1 saat içindeki yolcuların toplanması beklenebilir.
Uçuş iptali durumunda problem yaşamamak için lütfen mesai saatleri içinde bize bildiriniz. Uçuşunuzda rötar yaşanırsa bir sonraki araç için havalimanı yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir. 90 dakikayı geçen rötarlı uçuşlarda aracımız sizi bekleyemeyecek ve yasal zorunluluk tarafımıza ait olmayacaktır.
Rezervasyonunuzu, transferin en geç 6 saat öncesine kadar mesai saatleri içerisinde iptal ve değişiklik yapabilirsiniz. Transfer kullanılmadığı takdirde veya transfer hizmetine 4 saat kala iptal ettirmek istenirse ücret iadesi yapılamaz.
Bütün araçlarımız ulaştırma bakanlığının yetki belgesi dahilinde koltuk ferdi kaza ve trafik sigortalıdır.
Araç içerisinde evcil hayvan taşımak yasaktır. Önceden bilgi vermek ve sorumluluk size ait olmak üzere bagaj bölümünde taşınabilir.

Cevabını bulamadığınız bir soru varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yardım mı gerekiyor?

Tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Profesyonel müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.