Otogar Servislerimiz

izmir Otogar Servis

İZMİR ŞEHİR İÇİ SERVİSİ

BÖLGELERDEN İZMİR ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNE SERVİS SAATLERİ

BÖLGE SERVİS KALKIŞ
NARLIDERE (ÖZKAYMAK-EFE)06:30
DOKUZ EYLÜL (PAMUKKALE)06:35
BALÇOVA (ULUDAĞ)06:45
F.ALTAY (ULUDAĞ)06:55
ÜÇYOL (NİLÜFER-ÖZKAYMAK)07:15
BASMANE (ULUDAĞ)07:30
GAZİEMİR (NİLÜFER)06:40
TINAZTEPE (EFE TUR)06:55
ÜÇKUYULAR (NİLÜFER)07:05
HEYKEL (EROVA)07:10
ŞİRİNYER (ÖZKAYMAK-EFE)07:15
ÇİĞLİ (ULUDAĞ)06:45
BOSTANLI (PAMUKKALE)07:00
KARŞIYAKA (YOK)07:15
ÖZKANLAR (YOK)07:15
BORNOVA STAD (NİLÜFER)07:20
BORNOVA PARK (ULUDAĞ)07:25
BÖLGE SERVİS KALKIŞ
NARLIDERE (ÖZKAYMAK-EFE)08:30
DOKUZ EYLÜL (PAMUKKALE)08:35
BALÇOVA (ULUDAĞ)08:45
F.ALTAY (ULUDAĞ)08:55
ÜÇYOL (NİLÜFER-ÖZKAYMAK)09:15
BASMANE (ULUDAĞ)09:30
GAZİEMİR (NİLÜFER)08:40
TINAZTEPE (EFE TUR)08:55
ÜÇKUYULAR (NİLÜFER)09:05
HEYKEL (EROVA)09:10
ŞİRİNYER (ÖZKAYMAK-EFE)09:15
ÇİĞLİ (ULUDAĞ)08:45
BOSTANLI (PAMUKKALE)09:00
KARŞIYAKA (YOK)09:15
ÖZKANLAR (YOK)09:15
BORNOVA STAD (NİLÜFER)09:20
BORNOVA PARK (ULUDAĞ)09:25
BÖLGE SERVİS KALKIŞ
NARLIDERE (ÖZKAYMAK-EFE)10:30
DOKUZ EYLÜL (PAMUKKALE)10:35
BALÇOVA (ULUDAĞ)10:45
F.ALTAY (ULUDAĞ)10:55
ÜÇYOL (NİLÜFER-ÖZKAYMAK)11:15
BASMANE (ULUDAĞ)11:30
GAZİEMİR (NİLÜFER)10:40
TINAZTEPE (EFE TUR)10:55
ÜÇKUYULAR (NİLÜFER)11:05
HEYKEL (EROVA)11:10
ŞİRİNYER (ÖZKAYMAK-EFE)11:15
ÇİĞLİ (ULUDAĞ)10:45
BOSTANLI (PAMUKKALE)11:00
KARŞIYAKA (YOK)11:15
ÖZKANLAR (YOK)11:15
BORNOVA STAD (NİLÜFER)11:20
BORNOVA PARK (ULUDAĞ)11:25
BÖLGE SERVİS KALKIŞ
NARLIDERE (ÖZKAYMAK-EFE)12:30
DOKUZ EYLÜL (PAMUKKALE)12:35
BALÇOVA (ULUDAĞ)12:45
F.ALTAY (ULUDAĞ)12:55
ÜÇYOL (NİLÜFER-ÖZKAYMAK)13:15
BASMANE (ULUDAĞ)12:30
GAZİEMİR (NİLÜFER)12:40
TINAZTEPE (EFE TUR)12:55
ÜÇKUYULAR (NİLÜFER)13:05
HEYKEL (EROVA)13:10
ŞİRİNYER (ÖZKAYMAK-EFE)13:15
ÇİĞLİ (ULUDAĞ)12:45
BOSTANLI (PAMUKKALE)13:00
KARŞIYAKA (YOK)13:15
ÖZKANLAR (YOK)13:15
BORNOVA STAD (NİLÜFER)13:20
BORNOVA PARK (ULUDAĞ)13:25
BÖLGE SERVİS KALKIŞ
NARLIDERE (ÖZKAYMAK-EFE)14:30
DOKUZ EYLÜL (PAMUKKALE)14:35
BALÇOVA (ULUDAĞ)14:45
F.ALTAY (ULUDAĞ)14:55
ÜÇYOL (NİLÜFER-ÖZKAYMAK)15:15
BASMANE (ULUDAĞ)15:30
GAZİEMİR (NİLÜFER)14:40
TINAZTEPE (EFE TUR)14:55
ÜÇKUYULAR (NİLÜFER)15:05
HEYKEL (EROVA)15:10
ŞİRİNYER (ÖZKAYMAK-EFE)15:15
ÇİĞLİ (ULUDAĞ)14:45
BOSTANLI (PAMUKKALE)15:00
KARŞIYAKA (YOK)15:15
ÖZKANLAR (YOK)15:15
BORNOVA STAD (NİLÜFER)15:20
BORNOVA PARK (ULUDAĞ)15:25
BÖLGE SERVİS KALKIŞ
NARLIDERE (ÖZKAYMAK-EFE)16:15
DOKUZ EYLÜL (PAMUKKALE)16:20
BALÇOVA (ULUDAĞ)16:30
F.ALTAY (ULUDAĞ)16:40
ÜÇYOL (NİLÜFER-ÖZKAYMAK)17:00
BASMANE (ULUDAĞ)17:30
GAZİEMİR (NİLÜFER)16:30
TINAZTEPE (EFE TUR)16:45
ÜÇKUYULAR (NİLÜFER)16:55
HEYKEL (EROVA)17:00
ŞİRİNYER (ÖZKAYMAK-EFE)17:05
ÇİĞLİ (ULUDAĞ)16:45
BOSTANLI (PAMUKKALE)17:00
KARŞIYAKA (YOK)17:15
ÖZKANLAR (YOK)17:15
BORNOVA STAD (NİLÜFER)17:20
BORNOVA PARK (ULUDAĞ)17:25
BÖLGE SERVİS KALKIŞ
NARLIDERE (ÖZKAYMAK-EFE)17:15
DOKUZ EYLÜL (PAMUKKALE)17:20
BALÇOVA (ULUDAĞ)17:30
F.ALTAY (ULUDAĞ)17:40
ÜÇYOL (NİLÜFER-ÖZKAYMAK)18:00
BASMANE (ULUDAĞ)18:30
GAZİEMİR (NİLÜFER)17:30
TINAZTEPE (EFE TUR)17:45
ÜÇKUYULAR (NİLÜFER)17:55
HEYKEL (EROVA)18:00
ŞİRİNYER (ÖZKAYMAK-EFE)18:05
ÇİĞLİ (ULUDAĞ)17:45
BOSTANLI (PAMUKKALE)18:00
KARŞIYAKA (YOK)18:15
ÖZKANLAR (YOK)18:15
BORNOVA STAD (NİLÜFER)18:20
BORNOVA PARK (ULUDAĞ)18:25

Hemen Online Bilet Alın Yerinizi Ayırın

Yardım mı Gerekiyor? İletişime Geçin